قیمت چاپ فوری کاتالوگ مدرن در شاهرود

چاپ کاتالوگ با کیفیت عالی یکی از عواملی است که بیشتر افرادی که سفارش میدهند میخواهند کار عالی دریافت کنند. اما کار با کیفیت به همان تناسب قیمت بالا دارد و از آن جهت چاپخانه و نوع کارشان خیلی مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت چاپخانه نوروزی همراه باشید.

خصوصیات چاپ کاتالوگ مدرن

یکی از عوامل مهم در چاپ کاتالوگ مدرن در نظر گرفتن هزینه مورد نظر است. خوب است بدانید که قبل از اقدام به پروسه چاپ کاتالوگ ، شما می بایست یک ایده مالی جهت در نظر گرفتن به کار داشته باشید. از عوامل تاثیرگذار در قیمت های کاتالوگ : ابعاد کار، نوع کاغذ، گراماژ کاغذ، تعداد رنگ، خط تا، تیراژ، روکش، نوع صحافی و قیمت بسته بندی و ارسال است.

تبلیغات بانک رسالت- چاپ نوروزی

به طور معمول صفحات جلد کاتالوگ از کاغذ گلاسه 250 و 300 گرم و صفحات داخلی گلاسه 150 و 170 گرم می باشد، سایز پرمصرف خشتی، A5 A4 به دو صورت عمودی و افقی می باشد ، که صحافی آن بصورت منگنه ساده یا لوپ و در صفحات بالاتر چسب گرم می باشد ، خدمات تکمیلی : سلفون، یو وی موضعی و سیلندری، برش و قالب خاص، لوگو برجسته، نقره کوب، رنگ پنجم و … در سفارشات قابل انجام می باشد، تعرفه و لیست هزینه چاپ افست کاتالوگ نمایش داده شده چاپخانه نوروزی در تیراژ حداقل 500 عدد می باشد، جهت کاهش هزینه و تعرفه هر جلد تیراژ 2000 و 5000 توصیه می شود، چاپخانه نوروزی در شاهرود آماده ارائه هر گونه خدمات به مشتریان با قیمت چاپ مناسب و کیفیت عالی می باشد.

آیا می دانید تاکنون هر کاتالوگ تبلیغاتی و مدرن، یکی از ملزومات اساسی جهت بازاریابی تبلیغات و فروش محصولات می باشد. آیا می دانید چند دهه اخیر طراحی کاتالوگ خاص و خارق العاده با کیفیت کار عالی برای هر حرفه و شغلی ضروری است؟ شما عزیزان در صورت تمایل به سایت چاپخانه نوروزی در شاهرود مراجعه بفرمایید و در آنجا محصولات خود را سفارش دهید و میتوانید نظرات مشتریان خود را در همین سایت مشاهده کنید و با کیفیت کار، تحویل فوری و قیمت مناسب تر این چاپخانه نسبت به چاپخانه های دیگر آشنا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *